İspanyolca Şarkılar Dinle

İspanyolca Şarkılar

Latin müziklerinin çok revaçta olduğu şu günlerde İspanyolca Şarkılar‘a ağırlık vermek istedim. Burada sizler için özenle seçmiş olduğum bir birinden iyi İspanyol şarkılarını dinleyebilirsiniz. Latince müziklerden hoşlanan biriyseniz eğer bu yazı dizisi tam sizlik diyebilirim. Zamanın su gibi akıp gittiği hayatta kendinizi güzel müzikler dinleyerek ödüllendirmek için şahane bir seçim bence. Aynı zamanda farklı dillerde söylenen şarkılardan hoşlanan biriyseniz beğeneceğinizi düşündüğüm Fransızca Şarkılar listesine de muhakkak göz atın.

Bu yıl oldukça ilgi gören Despacito şarkısıyla başlayan İspanyolca Müzik hayranlığını bir üst seviyeye taşıyıp tüm şarkıları dinlemeye ve bu şarkıyı özel listeniz arasına almaya ne dersiniz. Hemen sık kullanılanlara ekleyin ve istediğiniz zaman dinleyin.

Hareketli İspanyolca Şarkılar

Liste içinde oldukça hareketli sayılacak şekilde şarkılar yer almakta. Bunlara örnek olarak, Despacito, El amante, Me enamore diyebilirim. Bu şarkıları dinleyin çok seveceksiniz.

İspanyol Dans Müzikleri

İspanyolca şarkıların bir diğer özelliğide sizi yerinizde durdurmaması. Kesinlikle bu şarkıları dinlerken oturduğunuz yerden kalkacak ve hareketlenmeye başlayacaksınız. Eliniz ayağınız durmayacak diyebilirim. Dans etmek için oldukça güzel bir türüne sahip. Şarkıların kalitesi olsun sözleri olsun sizi motive etmek için yazılmış.
İspanyolca Şarkılar listesi oluşturduğumuz günden bu yana sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sayede listede toplam şarkı sayısı 51’e ulaşmıştır. Sizlerde sevdiğiniz ve kulağınıza hoş gelen Latin müziklerini iletişim bölümünden bizlere gönderebilir ve listemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz.
#Listede yer alan şarkılar

 1. Shakira, Anuel AA – Me Gusta
 2. Muévelo – Nicky Jam & Daddy Yankee
 3. Camilo Camilo Shakira Pedro Cap – Tutu
 4. Aitana Cali Y El Dandee
 5. Pablo Alborn Ava Max – Tab
 6. Lola Indigo – LUNA
 7. Bombai – Vuela
 8. Reik J Balvin Lalo Ebratt – Indeciso
 9. TONES AND I – DANCE MONKEY
 10. Shawn Mendes Camila Cabello – Seorita
 11. CNCO Manuel Turizo – Pegao
 12. Lele Pons – Celoso
 13. Camila Cabello – Liar
 14. Pedro Cap Farruko – Calma Remix
 15. Maluma J Balvin – Qu Pena
 16. Pablo Alborn Ava Max – Tab
 17. Whine Whine Up – Nicky Jam x Anuel AA
 18. Ozuna Ozuna – Hasta Que Salga El Sol Cap2
 19. DJ Snake, J. Balvin, Tyga – Loco Contigo
 20. Black Eyed Peas, J Balvin – RITMO
 21. Omar Omar Montes Bad Gyal – Alocao

2020 şarkılar

ispanyolca şarkılar, ispanyolca müzikler, hareketli ispanyolca şarkılar, slow ispanyolca müzikler, ispanyol dans müzikleri, en iyi ispanyol şarkıları, 2020 ispanyolca şarkılar, ispanyol şarkılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir