İngilizce Yabancı Şarkılar Dinle

İngilizce Yabancı Şarkılar 2020 – En Çok Dinlenen Hit 100


İngilizce Şarkılar‘a olan ilgi ve hayranlık ülkemizde oldukça yüksek bir seviyede. Yabancı Şarkılar genellikle hareketli olması nedeniyle çok beğeniliyor.Dolayısıyla dinleyici potansiyeli oldukça yüksek diyebiliriz hal böyle olunca insanlara fayda sağlamak adına gerekli bilgilendirmelerin ve yazıların tam anlamıyla yapılması  gerekiyor. İngilizce Yabancı Şarkılar‘dan oluşan Top 100 audio playlist sayesinde herkes site üzerinden bu yılın son şarkılarını dinleyebilir.

>> Yabancı Şarkılar

>> En Çok Dinlenen Yabancı Şarkılar

>> İngilizce Şarkılar Neden Çok Dinleniyor

>> Yabancı Hit Şarkılar Kaynağı

Yabancı Şarkılar

Bu alanda yaş sınırlaması olmadan herkesin seveceği türden şarkıları bir araya getiriyorum. Nedeni insanlar yoğun iş ve hayat mücadelesinden ötürü, bedenen ve ruhen yorgunlar. Onları biraz olsun mutlu etmek kafalarını dağıtmak adına böyle bir girişim içindeyim. Kendimde ara sıra kafamın bozulduğu anlarda yabancı şarkı dinleyerek stres atıyorum. Sizlere de tavsiyem yaşadığınız anlık yükselişlerde ve sorunlarda her ne olursa olsun biraz ara mola verin ve yabancı şarkılar dinleyin. Yabancı Şarkılar’ı sizlere ücretsiz olarak sunuyorum bu sayede hiçbir ücret ödemeden en çok dinlenen yabancı şarkıları anlık olarak dinleyebilirsiniz. Yabancı Şarkılar’da yapılan bir diğer gelişimde müzik boyutları oldu. Bu boyutlarda yaptığımız küçük değişiklikler sayesinde çok daha fazla şarkıyı kısa sürede dinleyebileceksiniz. Küçük sürprizler hayata renk ve eğlence katar 🙂

En Çok Dinlenen Yabancı Şarkılar Bu başlık altında sizlere en çok dinlenen şarkıların bazılarını aktarmak isterim belki playlist yerine yazı okumayı tercih eden kullanıcılar olabilir herkesin düşüncesine saygı duyuyoruz. En çok dinlenen yabancı şarkılardan bazı örnekler sırasıyla şunlar ;

1. Lana Del Rey – Dark Paradise

2. Shawn Mendes Camila Cabello – Seorita

3. Alan Walker, Sabrina Carpenter & Farruko – On My Way

4. Lucia – Silence

5. Lord Huron – The Night We Met

6. Muévelo – Nicky Jam & Daddy Yankee

7. Absolutely Anything by CG5 (feat. OR3O)

8. Heuss Heuss LEnfoir – Aristocrate Clip

9. Insomniaque

10. DJ Snake, J. Balvin, Tyga – Loco Contigo

11. Lele Pons – Celoso

12. Lil Lil Nas X – Old Town Road

13. Little Mix – Wasabi

14. Pedro Pedro Cap Farruko – Calma Remix

15. Summer Cem x Gringo – Yallah Goodbye

16.Ilkay Sencan – DO IT

17. Mabel – Dont Call Me Up

18. Ava Ava Max – Sweet but Psycho

19. The The Chainsmokers ILLENIUM – Takeaway

20. BLACKPINK – ‘Kill This Love’ M/V

21. BTS BTS

22. SANDRA SANDRA N – Chameleon by Monoir

23. Ariana Grande – 7 rings

24. SAINt JHN – ROSES (Imanbek Remix)

25. Black Eyed Peas, J Balvin – RITMO (Bad Boys For Life)

26. Arizona Zervas – Roxanne

27. Justin Bieber – Yummy

28. EKI X LUNA DJO – PUCA

29. Shakira, Anuel AA – Me Gusta

30. Halsey – Still Learning

31. Ella Eyre – New Me

32. Celeste – Stop This Flame

33. Lana Del Rey – Dark Paradise

34. Shawn Mendes Camila Cabello – Seorita

35. Little Mix – DNA

36. The The Lumineers – Sleep On The Floor

37. Scarlett Rose – Dark Times

38. NF – Can You Hold Me ft. Britt Nicole

39. Billie Eilish, Khalid – lovely

40. Britney Spears – Criminal

41. Katy Perry – ET Official ft Kanye West

42. Gregory Alan Isakov – If I Go Im Going

43. Muévelo – Nicky Jam & Daddy Yankee

44. Yves V & Ilkay Sencan – Not So Bad (feat. Emie)

45. Warhaus – Loves A Stranger

46. Selena Gomez – Look At Her Now

47. Meduza Meduza Goodboys – Piece Of Your Heart

48. The The Chainsmokers ILLENIUM – Takeaway

İngilizce Şarkılar Neden Çok Dinleniyor

İngilizce Yabancı Şarkılar hareketli olduğu için insana dert, tasa yerine eğlence katıyor. İnsan kendini mutlu eden şeyleri sever. Hiçbir insan mutsuz olmak acı yaşamak istemez. Ruh hali bozuktur anlarım onun için farklı şarkılar dinleyebilirim ama normal zamanda insanlar genellikle hareketli şarkıları tercih ederler. Bunlarda Yabancı Şarkılar ya da Pop şarkılar olur.Aslına bakarsanız İngilizce Şarkılar yalnızca hareketli oldukları için herkes tarafından dinlenmiyor. Tamam İngilizce tüm dünyada kullanılan bir dil kabul ediyorum ama olay tamda burada netleşiyor. İnsanlar hem müzik dinlemek hem de dillerini geliştirmek adına bu müzik türünü tercih ediyorlar. Sizce şarkı dinlerken dil öğrenmek saçma mı ? Bana kalırsa çok normal bir durum. Aynı şekilde insanlar altyazılı ve orjinal dilde yabancı film seyrederek İngilizce öğrenmenin peşindeler. Bu yüzden İngilizce Şarkılar‘ın da hakkını vermek gerek bu furya oradan geliyor.

Yabancı Hit Şarkılar Kaynağı Hit şarkıları tabi ki de biz belirlemiyoruz. Takip ettiğimiz dünyanın en iyi programları ve siteleri var bu sayede sizlere en çok dinlenen ve popüler yabancı İngilizce şarkıları sunabiliyoruz. Bu kaynaklar aslında sizinde bildiğiniz siteler ve programlar. Ama ben sizin için yinede bu programları paylaşmak isterim. Belki bir gün işinize yarar ve bu sayede ben bu programı moda şarkılar’da duymuştum der bize bir kulak çınlaması yaşatırsınız.

#Shazam

Bu en çok faydalandığım kaynakların başında geliyor. Türkiye ve Dünya ülkleri (global) en çok hangi şarkıları dinliyor aylık olarak sıralıyor ve bu sayede bende içlerinden en çok beğendiklerimi kulağa hoş gelenleri sizlere aktarıyorum. Şarkı içinde eleme yaparak bir nevi sizi zahmetten kurtarıyorum diyebiliriz. Bu sitenin bir diğer özelliği sizlere mobil uygulama sayesinde online yada çevrimdışı dinlettiğiniz şarkıların kime ait olduğunu bulması. Bu program ve site altın değerinde desek doğru ifade olur sanırım. Shazam ‘a buradan ulaşabilirsiniz.

#Sounhound

Buda yine ios, android platformunda şarkı bulmaya yarayan bir program ancak bir diğer özelliği size en çok aranan şarkıların listesini sunması. En sıcak grafikler sayesinde anlık aranan şarkıları görebilir ve Türüne göre popüler şarkılar arasında En iyi 50 şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Hit şarkılarım bu ve buna benzer sitelerde yaptığım incelemeler ve araştırmalar sonucunda oluşuyor. Elimde yer alan kaliteli kaynak çok fazla diyebilirim. Bu sayede sizlere en güzel İngilizce yabancı şarkıları sunabiliyorum ve sunmaya devam edeceğim.

2020 şarkılar

Etiketler: yabancı şarkılar, yabancı şarkılar 2020, ingilizce şarkılar, ingilizce şarkılar 2020, yabancı hit şarkılar, yabancı hit şarkılar 2020, en çok dinlenen yabancı şarkılar, yabancı şarkılar listesi, yabancı şarkılar listesi 2020, ingilizce şarkılar listesi, en çok dinlenen ingilizce şarkılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir