2019 Şarkılar , En Güzel Şarkılar , Yeni Şarkılar

2019 Arabesk Damar Şarkılar Dinle

2019 Arabesk Damar Şarkılar Dinle


 

Arabesk ve Damar müzikleri genellikle efkarlı şarkılardan oluşmaktadır. Bunun nedeni şarkıların acı çekmiş, çile görmüş ve başından kötü bir olay geçmiş kişilerden tarafından yazılmasıdır. İçimden bu şarkıları yazanların ruh hallerinin normal şartlar altında olduğuna pek inanmak gelmiyor. Bir insanın bu denli şarkılar yazıp söylemesi için büyük badireler atlaması gerekir.

Aynı şekilde dinleyenler içinde bir sorun teşkil etmektedir. Normal bir günde insan pop şarkı dinler sürekli damar şarkı ve arabesk müzik dinleyen dertli insandır.Dertlerine dert ortağı olması ve hallerinden anlaması adına bu şekilde şarkıları dinlemektedirler.

Şuan şarkıları dinleyerek şu satırları yazarken sanki dünyanın bütün yükünü ben taşıyormuş ve tüm acıları ben çekmişim gibi hissediyorum. Bu tarz şarkıları pek tavsiye etmesemde sitemde yer vermek istedim.

2019 şarkıları

arabesk

googlesearch ; 2019 damar şarkılar, 2019 arabesk, 2019 damar, damar şarkılar, damar müzikler, arabesk, damar,2018, 2019 yeni arabesk müzikler listesi


Copyright © 2019 - 2019 Şarkılar - 2019 Şarkıları - Şarkılar - Müzik Dinle
Moda Şarkılar müzik sitemiz indir, download, mp3 indir, albüm indir, albüm dinle hizmetlerini sunmaz.
Moda Şarkılar en iyi Google Chrome tarayıcısında görüntülenmektedir. Tarıyıcınız yoksa eğer hemen şimdi ücretsiz Download - İndir