Fahriye Evcen Koton Şimdi Yumuşacık Trikolar Moda Triko Modelleri (2017)

Harika triko modellerinin yer aldığı güncel Koton reklamı sloganımız Şimdi Yumuşacık Trikolar Moda

Bu yılın trendlerinde Triko çok önemli bir yere sahip. Haftanın her günü günün her saati gece gündüz trikolar giyilebilecek. Geçen yıla göre trikolar bu yıl çok daha zengin. Süslemeler, nakışlar, metalik detaylar, pullar, taşlar, saç örgüleri çok daha fazla mevcut. Renkler çok daha canlı, çarpıcı ve kol detaylarında çok daha geniş ve gösterişli kıllar görüyoruz. Tüm bu gösterişli trikoların yumuşacık hissi sizde alışkanlık yaratacak.

Güzel oyuncu ve model Fahriye Evcen'in bu reklam filminde üzerine giydiği Triko kazak modelleri ve fiyatlarıyla birlikte yazımızın devamında.


Fahriye Evcen Kırmızı Triko Kazak

fahriye evcen kırmızı triko kazakkırmızı triko kazak modeli

Fahriye Evcen'i oldukça çekici kılan Kırmızı triko ona inanılmaz bir hava katmış. Güzelliği ile dillere destan olan güzel oyuncu Kırmızı Triko kazağın hakkını vermiş. Bu modeli 79.99 tl'ye koton mağazalarında bulabilirsiniz. Fahriye Evcen Renkli Triko Kazak

fahriye evcen renkli triko kazakrenkli triko kazak modeli

Pembe rengin yer aldığı ve farklı renklerle süslenen bu modelde yine Fahriye Evcen güzelliğini konuşturmuş ve kıyafete oldukça iyi adapte olmuş. Bu modeli yine Koton'da 69.99 tl vererek sahip olabilirsiniz.


Fahriye Evcen Sarı Triko Kazak

fahriye evcen sarı triko kazaksarı triko kazak modeli

İş kadını profili çizdiği Sarı renkli triko kazağın yer aldığı modelde yine çok güzel. Hanımların belkide gözü kapalı alabilecekleri soğuk kış günlerinde içlerini ısıtacak çok tatlı bir renk. Bu model Koton mağazsında 79.99 tl.

koton triko moda reklamı, koton fahriye evcen triko, triko reklamı, koton trikolar
Back To Top