Yeni Seat İbiza Reklam Müziği (2017)

Yeni Seat İbiza Reklam Müziği - Reklamda Çalan Yabancı Şarkı

Az önce televizyonda geçenlerde araştırdığım araç modeli Seat İbiza'nın yeni modelini gördüm. Bu modeli oldukça güzel bulmuştum ancak reklamda dikkatimi çeken arkaplanda çalan şarkı oldu. Elim telefona gitti ancak son anda yetişebildim ve düşündüm ki herkes bu şarkıya ulaşamayabilir o yüzden sizinle paylaşmaya karar verdim. Yeni Seat İbiza Reklamında çalan şarkının adı ; Sergio Mendes ft. Black Eyed Peas - mas que nada . Şarkı 8 yıl önce çıkarılmış ancak belki Seat'ın son model İbiza reklamda kullanmasından ötürü yeniden can bulabilir.

İbiza'dan söz etmek gerekirse eğer son makyajdan sonra yeni İbiza kesin hatları ve iç mekan kalitesiyle oldukça dikkat çekici görünüyor. Arka ve ön gündüz led farlarıyla İbiza çok daha karizmatik bir hal almış. Tasarım olarak ağabeyi Leon'a benzerliğiyle dikkat çeken Yeni İbiza rakiplerine kıyasla fiyat ve performans olarak oldukça başarılı. Bu anlamda 57.000 tl başlangıç fiyatıyla tercih edilebilirliği oldukça yüksek.

yeni seat ibiza reklam müziği
Yeni Seat İbiza Reklam Müziği
seat ibiza reklamı, yeni seat ibiza, seat ibiza, ibiza reklamında çalan şarkı, yeni seat ibiza 2017 reklamında çalan yabancı şarkı

Back To Top