Mavi Reklam Müziği 2017 - Kıvanç Tatlıtuğ Black Efsanesi


Mavi Reklam Müziği ! Black Efsanesi Geri Döndü

Tv'de görüp hemen elimin telefona gittiği anda son ana yetiştiğim ve şarkıyı kaçırdığım bir reklam oldu. Ancak daha sonrasında tekrar bekledim ve şarkıyı yakaladım. Şarkıyı bulmakta güçlük çekenler ve kaçıranlar için yeniden yayınlıyorum. Yeni Mavi reklamında çalan şarkının adı Woodkid - run boy run. Koş oğlum koş!

Mavi'nin yeni reklamındaki oyuncu tercihi değişti. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisi bozuldu. Bunun yerine reklamda Megan Williams yer aldı. Megan Williams güzelliği ve oyunculuğu sayesinde reklamda Serenay Sarıkaya'yı aratmadı diyebiliriz. Mavinin kalite ve marka potansiyelini ön plana çıkaran bir reklam olmuş gidi duruyor. Haksız değiller Mavi'nin jean pantoları oldukça kalitelidir. Bütçeniz yetiyorsa eğer mutlaka almanızı ve denemenizi öneririm.

Reklamda Kıvanç ve Megan arasında geçen sözlü diyaloglar. Hazır Mısın? Hızlı, daha hızlı daha hızlı. Mavi bu hep yeni yakalayamazsın! Efsane Black Jean. Çok hızlıyız çok çok hızlıyız.Bak sana bakıyorlar. Mavi bu baktırır. Mavi çok mu çok yeniyiz.

mavi reklam müziği
Mavi reklam müziği
mavi reklam müziği, mavi reklamı, mavi black jean efsanesi, mavi kıvanç tatlıtuğ, mavi yeni reklam şarkısı, mavi reklamında oynayan kadının adı ne, mavi reklamında çalan yabancı şarkı
Back To Top