Fransızca Şarkılar Dinle 2019 - Yeni Fransızca Hareketli Müzikler Listesi Dinle


Merhaba, Moda Şarkılar'ın her dilde geliştirdiği şarkılar listesine hoş geldiniz. Bugün sizlere radyolarda duyduğunuz en yeni Fransızca Şarkıları aktarmaya çalışacağım. Bu liste sayesinde bu yıl en çok dinlenen Fransız Müziklerini görebilir ve dinleyebilirsiniz.

>> Fransızca Şarkılar
>> Yeni Fransızca Şarkılar
>> Hit ve Popüler Fransızca Şarkılar

Fransızca Şarkılar


Fransız şarkılar, ispanyol şarkılara benzerliğiyle dikkat çekmektedir. Bu iki dilin telaffuzu bir birini aşırı derecede andırmaktadır. Bu yüzden bir karışıklık olmaması açısından Fransızca Şarkıları ayrı bir başlık altında toplamak istedim. Fransızcaya hayran olan Fransız Müzikleri dinlemeyi sevenler olabilir.

Yeni Fransızca Şarkılar


En çok dinlenen ve hit olan hani Fransızların değilde biz Türklerin dinlediği şarkılar vardır ya işte onlara baktım ve sadece tek bir şarkı bulabildim. Bu şarkının adı da Vivons Les. Bu arşiv zamanla genişleyecek ve şarkı sayısı artacaktır.

En Hit ve Popüler Fransızca Şarkılar


Bugüne kadar en çok dinlenen popüler olan Fransızca Şarkılar sıralaması hemen şu şekilde

#1  Irina Rimes - Vivons Les
#2  ZAZ - je n'en veux pas
#3  Indila - S.O.S
#4  Riff Cohen Dans Mon Quartier
#5  Indila - Dernière Danse
#6  Stromae - Alors On Danse
#7  Kendji-Girac Andalouse

Bu listeyi dinleyenler şu İspanyolca Şarkılar listesini de dinlediler.

fransızca şarkılar
Fransızca Şarkılar
fransızca şarkılar, fransızca şarkılar 2019, fransızca şarkılar eski, fransızca şarkılar indir, fransızca şarkılar ekşi dinle, fransızca şarkılar hareketli, fransızca şarkılar hit, fransız şarkıları, en güzel fransızca aşk şarkıları dinle, yeni fransızca şarkılar, hareketli fransızca şarkılar
Back To Top