Spor Yaparken Dinlenecek Şarkılar 2017 - % 100 Daha Fazla Verim Sağlayın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Spor Yaparken Dinlenecek Şarkılar 2017

Spor yapıldığı esnada spordan % 100 verim almak adına dinlenecek belli başlı müzikler, şarkılar yer almaktadır.Bu müzikler sayesinde gerçekleştirmiş olduğunuz spor faaliyetinden maximum performans ve güç elde edebilirsiniz. Yukarıda yer alan multimedya audio player sayesinde en hit spor şarkıları liste şeklinde görebilir ve dinleyebilirsiniz.

Spor Yaparken Dinlenecek Şarkılar


>> Spor Yaparken Şarkı Dinlemek
>> Spor İçin Gerekli Olan Şeyler
>> Spor Yaparken Hangi Tür Şarkılar Dinlenir
>> Spor Salonlarında Çalan Şarkılar
>> En Çok Dinlenen Hareketli Spor Şarkıları

Spor Yaparken Şarkı Dinlemek
Spor yapıldığı sırada arka planda şarkı dinlemek bir gelenek halini almıştır. Bunun nedeni spor yapan kişinin yaptığı işe daha iyi odaklanması ve kendini motive etmesidir. Müzikler size en iyi motivasyonu sağlayan çok önemli bir araçtır. Bu yüzden sizde Spor yapmadan önce spor sırasında dinleyeceğiniz şarkıları belirleyebilir ve kendi arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Spor İçin Gerekli Olan Şeyler
1. İstek ve Azim (bu yoksa eğer hiç başlamayın derim)
2. Kaliteli bir spor salonu yada evin salonu (evde yapacaksınız eğer mat, dumbell, barfiks barı, atlama ipi, yay vb.)
3. Spor yaparken dinleyebileceğiniz hareketli şarkılar

Spor Yaparken Hangi Tür Şarkılar Dinlenir
Spor esnasında genellikle hareketli yabancı şarkılar dinlenir. Bunun nedeni hareketli şarkıların çok enerjik olması ve sizi yapacağınız işe daha iyi odaklayıp gaza getirmesi diyebiliriz. Bunun dışında çok hareketli olduğunu düşündüğünüz Türkçe Pop şarkılar'da kullanabilirsiniz. Farklı müzik türlerinin bu şarkılara oranla sağlayacağı fayda minimum olacaktır. Bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bu noktada sizler en yeni ve güncel 2017 spor şarkılarını sunuyorum. Hepsi yeni ve hepsi hittir.

Spor Salonlarında Çalan Şarkılar
Her salonun kendine özgü şarkıları vardır ve bu şarkıları da spora başlamadan önce internetten aratarak bulmaktadırlar. Örnek bizim sayfamıza google'dan spor yaparken dinlenecek şarkılar diye arama yaparak gelen bir salon sahibi burada yer alan şarkılardan beğendiklerini kendine alacak ve salonunda dinlemeye ve sporculara, üyelere dinletmeye başlayacaktır. Bu yüzden sizde kendi listenizi oluşturmak adına bu yayında yer alan şarkıları kaynak olarak kullanabilirsiniz.

En Çok Dinlenen Hareketli Spor Şarkıları
Ben sizlere liste 2 üzerinde sunduğum ve benimde çok hoşuma giden bazı şarkıları burada paylaşmak istiyorum. İnanıyorum bu şarkı bir çok kişinin de hoşuna gidecektir. Genelde remix ve elektronic dance şarkı türkülerinden oluşmaktadır. Örnek adına size 9 tane en sevdiğimi yazayım hemen.

1. Lost Frenguencies - are you with me (dimaro remix)
2. David Guetta ft. Sia - titanium
3. Robin Schulz - sugar
4. Avicii - levels (original mix)
6. Skrillex ft. Sirah - bangarang
7. Kygo ft. Selena Gomez - it ain't me
8. Bebe Rexha - i got you
9. The Chainsmokers - paris

Bu tarz şarkılar genellikle spora ek takviye olarak kullanılan hareketli şarkılardır. Bir de şarkıların ne kadar çok dinlenilmesinden çok sizde nasıl bir his uyandırdığı önemli olan. Bu sayede en iyi verimi alırsınız bunu unutmayın lütfen.

Yazımıza burada son verirken diğer sporcularında dinledikleri ve şöyle bir göz gezdirdikleri olan Zumba sayfasına bir göz atabilirsiniz. Bu listeyi dinleyenler ⇨ Zumba Müzikleri listemizi de dinlediler.

spor yaparken dinlenecek şarkılar
spor yaparken dinlenecek şarkılar
Sponsorlu Bağlantılar
Back To Top