Müzik Dinle - 2017 En Çok Dinlenen Yeni Pop Şarkılar (Top 100)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Müzik Dinle : 2017 En Çok Dinlenen Yeni Pop Şarkılar İlk 100

Müzik dinle denildiğinde akla ilk gelen şey, ücretsiz (bedava) olmasıdır. Müzik dinlemeye başlamadan önce bu kriteri göz önünde tutar ve seçimlerimizi ona göre yaparız. Sizler için hazırladığım bu yazımda bir çok soruya yanıt bulacak ve En Yeni Türkçe Pop Şarkıları ücretsiz olarak dinlemeye başlayacaksınız.

>> Pop Şarkılar
>> Bedava Müzik Dinle
>> Müzik Dinleme Servisleri
>> En Çok Dinlenen Pop Şarkılar
>> Hızlı Şarkı Dinlemek

Pop Şarkılar

Türkçe müzik kategorisinin bir alt daldır. Pop Şarkılar en çok dinlenen ve aranan Türkçe müziklerden oluşmaktadır. Bu yüzden bu kategori bizim için oldukça önemli. Türkçe şarkıların hareketli müzikleridir. Ülkemizde en çok dinlenen şarkı türünün başında gelir. Türk olmamızdan mütevellit en çok tercih ettiğimiz bir müzik türüdür. Bunun adına radyolar ve siteler bile kurulmuştur ve hala yayın hayatına devam etmektedirler. Dinleyici kitlesi oldukça yüksek bir müzik grubudur. Bu listede en güzel pop şarkıları bulabilir ve ücretsiz dinlemeye başlayabilirsiniz.

#Pop Şarkılar

#1 Tarkan - yolla
#2 Berkay - yaz
#3 Bengü - kuzum
#4 İlyas Yalçıntaş - gel be gökyüzüm
#5 Hande Yener - bakıcaz
#6 İrem Derici - tektaş
#7 Sezen Aksu ft. Tarkan - ceylan
#8 Oğuzhan Koç - küsme aşka
#9 Sezen Aksu - ihanetten geri kalan
#10 Soner Sarıkabadayı - tekamül

Bedava Müzik Dinle

Bu çalışma ücretli servislerin dışında online olarak ücretsiz bir şekilde müzik dinlemek isteyenlere yönelik yapmış olduğumuz bir çalışmadır. Karmaşık üyelik sistemlerini anlamakta güçlük çeken insanımız bir de ödeme yapacağını duyduğu zaman kendini biraz geri çekiyor diyebiliriz. Bu yüzden şarkı dinlemek oldukça zor bir hal alıyor. Ancak tam bu noktada biz devreye giriyor ve kullanıcılara aslında üye olmadan ve ücretsiz bir şekilde Pop şarkılar ve Türkçe şarkıları dinleyebileceklerini gösteriyoruz. Bu sayede en yeni şarkılardan haberdar oluyorlar ve ücretsiz şarkı dinlemenin tadını çıkarıyorlar. Pop Şarkılar'da 2 tür liste bulunmaktadır.

Bunlar ;

#1  Liste 1

Liste 1 bu yıl çıkmış en yeni şarkıların yer aldığı bir playlisttir. Bu sayede kullanıcı yeni çıkan şarkıları görebilir ve isterse dinleyebilir. Dinleme imkanımızın olduğunu belirtmiştik. Öte yandan listede altlara doğru ilerlediğinizde çok dinlenen şarkıları da görebilirsiniz.

#2 Liste 2

Liste 2'de 1'den farklı olarak geçtiğimiz yılın hafızlardan çıkmayan belli başlı şarkılarını kapsamaktadır. Toplam 100 şarkıdan oluşur ve dinlemek yine aynı şekilde oldukça basittir.

En Çok Dinlenen Yeni Pop Şarkılar
Sürekli bahsettiğim gibi güncel bir müzik sitesi olmamızın yanında daima yeni şarkılara değil en çok dinlenen şarkılara da yer veriyoruz. Bu sayede kullanıcılarımız o yıl hangi şarkı çok dinlenmiş hangi şarkılar popüler olmuş bunu görebiliyor. Bu şarkılardan kendi arşivlerini oluşturabilir ve her zaman dinleyebilirler. Şarkıların yeni olduğu ya da çok dinlendiği neye göre belirleniyor. Aslında bu tamamen büyük markaların sayesinde oluyor. Bu siteleri şu şekilde gösterebiliriz.

#1  Netd müzik kanalı burada yayınlanan müzik klipleri göz önüne alınarak son eklenen ve bu ay en çok dinlenen şarkılar belirlenebiliyor. Bir diğer site
#2  Kral Pop , Türkçe müzik radyosu olan Kral Pop'ta bu yılın en çok dinlenen Top şarkıları belirleniyor. Bizde listemizi bu top şarkılara göre belirliyoruz.

Bu iki sitenin dışında kendimizde inisiyatif alarak tahmin yürütüyor ve güzel bulduğumuz şarkıları listemizde ekliyor ve iyi görü dönüşler alıyoruz.

Müzik Dinleme Servisleri
Sizlere aşağıda bazı müzik dinleme servislerini paylaşacağız. Bu servisler tamamen resmidir. Sizde bu servisler üzerinden müzik dinleyebilirsiniz tabi belli bir ücret karşılığında. Bunu da siteye üye olup aylık ücretini yatırarak gerçekleştirebilirsiniz.

1#  Spotify (ücretli)
2#  Itunes (ücretli)
3#   Fizy (ücretli)
4#  TurkTelekomMuzik (ücretli)

Hızlı Şarkı Dinlemek
Teknoloji gelişiyor ancak aynı şeyi cep telefonlarımız ve bilgisayarlarımız için söyleyemeyeceğim. Bir cep telefonuna 3 - 4 bin tl vermek istemeyen toplum eski model cep telefonlarına ve aynı şekilde bilgisayarlara sahip. Makinelerimiz süper ileri teknoloji değil bu yüzden hız çok önemli bir faktör haline geliyor. Bu yüzden en hızlı olan pastadan payını alıyor. Bizde bunu göz önüne alarak sitemizde bulunan html5 player'ı sizler için en hızlı şekilde ayarlamaya ve şarkıları en hızlı şekilde dinlemenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Ben isterim ki şarkı tıkladığım an çalmaya başlasın. Dakikalarca dolmasını beklediğim ve başlamak bilmeyen player'ın yer aldığı bir internet sitesini herkes gibi tercih etmem. Bunun için 2017'de en hızlı playlist'e sahip internet sitesiyiz. Şarkıların oynatılması o kadar hızlı ki sanki kendi bilgisayarınızda müzik dinliyorsunuz. Bu yüzden sitemizi herkese tavsiye ediyor ve desteklerinizi bekliyoruz.

Bu iki sitenin dışında kendimizde inisiyatif alarak tahmin yürütüyor ve güzel bulduğumuz şarkıları listemizde ekliyor ve iyi görü dönüşler alıyoruz.
pop şarkılar
Sponsorlu Bağlantılar
Back To Top